0
Jūsų krepšelis tuščias.
Iki nemokamo pristatymo Jums liko:€ 1000
Krepšelis atnaujintas
0

Apie mus

 

Vilfonika tai geros inžinierinės kompetencijos ir lankstumas vaizdo bei garso įrašymo srityse

Įmonė gyvuoja daugaiu nei 15 m. o jos kolektyvui vadovauja technikos mokslų daktaras Vasilijus Bolšakovas.  Atstovaujama vakarų bei rytų Europos, o taipogi Azijos bei Afrikos gamintojams specializuojantiems technologijose skirtose teisėsaugos struktūroms ar informacijos apsaugos srityse.
 
Įmonė specializuojasi sekančiose srityse:
 
Daugiakanalis telefoninių pokalbių dokumentavimas.
 Pagrindiniai šios srities užsakovai - visos valstybės tarnybos, kurioms pagal įstatymą būtina tam tikrą laiką kaupti dispečerinius pokalbius.  Tai policijos komisariatai, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, greitosios pagalbos stotys, enegetikos tinklų (elektros, šilumos) dispečerinės ir t. t. Sistemos gali būti panaudotos ir privataus verslo struktūrose, kur reikalingas padidintas gamybinių procesų kontroliavimas. Atvira sistemų architektūra (apjungiama įvairi aparatinė įranga bendroje sistemoje), sava programinė įranga bei lankstus kanalų skaičiaus įrašymas leidžia kiekvienam klijentu atskirai įvertinti poreikius ir parinkti tinkamiausius techniniu ir ekonominiu atžvilgiu sprendimus.  Toks požiūris į klijentus ir pirmaujančios techninės bazės pasirinimas  užtikrino, kad šioje srityje teikiamos paslaugos neprarada aktualumo visą įmonės gyvavimo laikotarpį, tuo tarpu kai  panašia veikla užsiimančių įmonių pavadinimai išnyksta ir atsiranda nauji.
 Galimi stacionarūs (personalinio kompiuterio pagrindu) ir autonominiai pokalbių dokumentavimo realizavimo metodai. Autonominiuose dokumentavimo įrenginiuose įdiegti vidiniai WEB interfeisai leidžia pilnai valdyti  juos nuotoliniu būdu TCP/IP protokolu ir pilnavertiškai apdoroti sukauptus įrašus.
 Įrašomas signalo tipas - analoginis (mikrofonas arba linijinis įėjimas) ir skaitmeninis (palaikomi visų Lietuvoje naudojamų PBX stotelių protokolai, Nortel Nordstar, Nortel Meridian, Lucent Definity, Ericsson MD110, Telrad, Alcatel 4400, Alcatel 4200, standartinis Europinis ISDN PRI ir BRI, Siemens HiPatch ir kt.). Plačiau...
 
Specializuoti miniatiūriniai balso įrašymo įrenginiai.
 Šios srities užsakovai išskirtiniai - tai valstybės apsaugos bei tyrimų tarnybos (policija, specialiųjų tyrimų tarnyba, finansinių nusikaltimų tarnyba, krašto apsaugos ministerija ir kt.), kurioms reikalingas patikimas, ilgalaikis, tam tikrais atvejais slaptas pokalbių įrašymas. Šiais įrenginiais padarytas įrašas atitinka reikalavimus, kad esant būtinybei jis galėtų būti kaip įrodymas teismo procese (naudojat specialius vandens ženklus apsaugota nuo suklastojimo). Sukaupti įrašai gali būti apsaugomi slaptažodžiu nuo nesankcionuoto informacijos nutekėjimo.
 Galimi nešiojami dikofoninio tipo, autonominiai pririšti prie belaidžio WIFI tinklo variantai,  bei sistemos su išneštu radijo mikrofonu, kuris gali būti aktyvuojamas distanciškai.
 Įrašomas signalo tipas - analoginis nuo mikrofono arba linijinio įėjimo.
Plačiau - klauskite...
 
Plataus naudojimo audio video registratoriai.
 Tai plačios paskirties nešiojami universalūs vaizdo - balso registratoriai skirti įrašyti balsą ir vaizdą kaip nuo vidinių (integruotų) kamerų ir mikrofonų taip ir nuo prijungiamų iš išorės.
 Įrašomas balso signalo tipas - nuo analoginio mikrofono arba linijinio įėjimo.
 Įrašomas vaizdo signalo tipas - nuo analoginių arba skaitmeninių (HDMI) kamerų.
Plačiau - klauskite...
 
Audio video signalų perdavimo radijo bangomis įrenginiai.
 Šio tipo įrenginius pagal vartojimo paskirtį galima suskirstyti į dvi grupes: tai plataus vartojimo siūstuvai imtuvai, kurių dažniai randasi neraglementuojamų dažnių srityse (pagrindinai 1.2 ir 2.4 GHz). Jų veikimo nuotolis paprastai neviršija 500m esant tiesioginio matomumo sąlygoms. Kita grupė, tai specializuoti siūstuvai, kurie naudoja paskirstytus radijo dažnius. Jų veikimo nuotolis priklausomai nuo sąlygų yra iki 1-10 km.
Plačiau - klauskite...
 
Informacijos nutekėjimo kanalų aptikimo priemonės.
 Jei kyla abejonės ar yra Jūsų pasiklausoma, tai šie įrenginiai kaip tik Jums. Galimi variantai nuo paprasčiausių radijo dažnių skanerių, galinčių aptikti radijo siūstuvus diapazone iki 2.4GHz diapazone iki profesonalių radijo eterio monitoringo sistemų, veikiančių diapazone iki 30GHz. Taipogi tiekiame vakarų ir rytų gamintojų nelinijinius ieškiklius, aptinkančius p-n sandūras, o taip pat optikos aptikimo priemones.
 Taip pat reikalui esant gali būti teikiamos radijo eterio monitoringo ir "blakių" paieškos paslaugos.
Plačiau - klauskite... 
 
Informacinio uždarumo priemonės.
  Šios priemonės užtikrina patalpų apsaugą nuo informacijos nutekėjimo akustiniais, elektromagnetiniais, laidinio ryšio bei elektros instaliacijos kanalais.
 Plačiau - klauskite... 
 
 Terminės bei naktinio matymo kameros bei prietaisai, endoskopai.
Termovizoriai, naktinio matymo prietaisai, optika ir integralios stebėjimo sistemos.
 
GSM IMSI/IMEI CATCHER
Aktyvūs, pusiau aktyvūs bei pasyvūs sprendimai skirti antžeminio mobiliojo ryšio GSM visų standartų galinių irenginių informacijos užgrobimui. Komerciniai  duomenų,ryšio kodavimo, intelektualaus blokavimo sprendimai. 
Mes Atstovaujame šiuos užsienio gamintojus:
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti